Bytový dům

naše hotové projekty

ikonka Analýza možností čerpání

Jak vznikl bytový dům Plaňany

Příběh bytového domu pro sociální bydlení v Plaňanech začal v roce 2019, kdy jsme si plácli se starostou Mgr. Martinem S. Charvátem a pustili se do přípravy žádosti o dotaci z prostředků Státního fondu podpory investic v rámci průběžné výzvy Výstavba pro obce. Náš sehraný tým zkušených odborníků odvedl skvělou práci od projektové dokumentace přes zpracování a podání žádosti až po provedení celým následným procesem. Za šťastný konec příběhu můžeme nechat mluvit fotografie hotového díla i vyjádření samotného investora:

„Mým očekáváním bylo naplnění možnosti zajistit pro obyvatele městyse Plaňany sociální bydlení jako pomoc při tíživých životních situacích. Máme dostaveno, tak uvidíme, jak se naplní. Velmi kladně hodnotím komunikaci s firmou při administraci projektu, při řešení problémů a hledání dalších finančních zdrojů ke spolufinancování projektu. Též v oblasti výběrového řízení při hledání dodavatele stavby proběhlo vše k naší spokojenosti. Artendr doporučuji dalším zájemcům, zaměstnanci firmy jsou v oblasti administrace projektů a zpracování žádostí na vysoké profesionální úrovni.“

Mgr. Martin S. Charvát

starosta městyse Plaňany

Příběh bytového domu v číslech

Podání žádosti: prosinec 2019

Kolaudace: prosinec 2021

Výše získané dotace ze SFPI: 8 992 142 Kč

Celkové náklady: 12 405 495 Kč

Žádost o dar z rozpočtu Středočeského kraje: 1 088 000 Kč

Výsledek: novostavba s 6 nájemními byty a místností pro správce

Nechte to na nás

Máme rádi šťastné konce, proto se na nás neváhejte obrátit, pokud vás tento projekt zaujal. Postaráme o vše, co je potřeba. Dotacím rozumíme a spolehlivě víme, co funguje. Naši zákazníci často zmiňují profesionální přístup, vstřícnost a odbornou péči, kterou věnujeme každému projektu. Přidejte se k nim a jednoduše nechte dotace na nás.

Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci a zeptejte se na všechno, co vás zajímá. Rádi pro vás zařídíme i prohlídku úspěšně zkolaudovaného bytového domu v Plaňanech.

Jsme tu pro vás!

Přejít na kontaktní formulář

Prohlédněte si více

Další realizace