Nové chodníky a semafory

naše hotové projekty

ikonka Analýza možností čerpání

Na projekt v Chlumci nad Cidlinou, který zahrnuje stavební úpravy pozemních komunikací (vozovek a chodníků), úpravu svislého a vodorovného značení, související stavbu světelného signalizačního zařízení a vyvolanou úpravu veřejného osvětlení, se nám podařilo získat dotaci ze Státního fondu dopravní infrastruktury. Účelem celé akce je především zvýšení bezpečnosti provozu na pozemní komunikaci.

Dotace v číslech

Výše dotace ze SFDI: 10 159 819 Kč

Co o nás řekl pan starosta

„Se společností Artendr jsme spolupracovali již na několika projektech a jsme spokojeni. Oceňujeme hlavně časovou flexibilitu, ochotu a znalost problematiky,“ zhodnotil spolupráci s námi Mgr. Vladan Kárník, starosta města Chlumec nad Cidlinou. I touto cestou děkujeme za důvěru a skvělou spolupráci.

Co dál

Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) stejně jako v loňském roce podpoří dotačním programem budování a opravy chodníků a cyklostezek, a pokračuje tak v úspěšné a velmi žádané praxi poskytování příspěvků na financování akcí ve městech a obcích. Zveřejnění konkrétních podmínek očekáváme v dubnu. Více podrobností najdete tady. Už teď vám rádi pomůžeme s projektovou přípravou a zpracováním dalších potřebných dokumentů, neváhejte se ozvat přes naši kontaktní stránku a při bezplatné konzultaci probereme detaily.

Prohlédněte si více

Další realizace