Novostavba chodníku

naše hotové projekty

ikonka Analýza možností čerpání

Chodník v Ohníči

Obec Ohníč se rozhodla vybudovat chodník v délce 322 m, a to jak pro své obyvatele, tak pro skupinu návštěvníků obce, lidí dojíždějících za prací a službami a uživatelů veřejné dopravy. Všechny tyto skupiny budou chodník využívat k bezpečnému pohybu po obci cestou na náměstí na autobusové zastávky. Stávající situace je pro chodce až život ohrožující, jelikož v místě budoucí realizace se žádný chodník pro bezpečný přesun nevyskytuje a chodci jsou nuceni využívat k chůzi kraj frekventované vozovky. Po dokončení realizace tedy dojde k výraznému zvýšení bezpečnosti pěších na území obce.

Na tuto akci se nám podařilo získat dotaci ve výši 4 112 631 Kč, tedy 85 % celkových nákladů výstavby.

Co řekla paní starostka

„Spolupracujeme už poněkolikáté a jsme spokojeni, žádný problém nebyl, komunikace je v pořádku a celkově spolupráce splňuje naše očekávání,“ poznamenává ke službám naší společnosti paní starostka Lenka Brandtnerová.

Rekonstrukce v číslech

Výše dotace: 4 112 631 Kč
Náklady: 4 838 390 Kč
Vlastní zdroje: 725 759 Kč

Co dál

Zaujal vás projekt? Neváhejte se nám ozvat s jakýmkoliv dotazem k vašim záměrům, dotacím nebo související administrativě! Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci nebo nám rovnou zavolejte na 605 283 808 a zeptejte se na všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás.

Přejít na kontaktní formulář

Prohlédněte si více

Další realizace