Obnova povrchu vozovky

naše hotové projekty

ikonka Analýza možností čerpání

Nový kabát pro místní komunikaci

Pro obec Zalešany se nám podařilo získat finanční prostředky z podprogramu Podpora obnovy a rozvoje venkova na rekonstrukci povrchu místní komunikace v délce 835 m. Díky tomu bylo možné provést vyspravení výmolů (zemní práce, betonáž s výplní), očištění celkového povrchu, úpravu krajnice, výměnu betonových žlabů a úpravu spádu. Dále byla provedena oprava dešťového betonového kanálu podél komunikace o celkové délce 430 m.

Dotace v číslech

Dotace Ministerstva pro místní rozvoj: 3 025 828 Kč
Z vlastních zdrojů: 1 076 072 Kč
Celkové náklady: 4 101 900 Kč

Slova klienta

„Jsme spokojeni s komunikací i prací firmy, velmi nám pomohl i technický dozor (hlavně na závěrečných pracích). Obrátili jsme se na vás, protože když jsme dělali kanalizaci, pan starosta nám tenkrát pomohl a sehnal nám dotaci. Proto jsem si řekla, že když nám pomohl s kanalizací, tak nám pomůže i se silnicí. Slíbil, že dotaci dostaneme, a taky jsme ji dostali. Sice napodruhé, ale dostali. Jsme malá obec, máme malý rozpočet a nedokázali bychom to jinak udělat.“

Helena Balšánková, starostka obce Zalešany

Co dál

Neváhejte se nám ozvat s jakýmkoliv dotazem k vašim záměrům, dotacím nebo související administrativě, rádi s vámi probereme vše potřebné při nezávazné a bezplatné konzultaci. Jsme tu pro vás.

Přejít na kontaktní formulář

Prohlédněte si více

Další realizace