Oprava místní komunikace

naše hotové projekty

Martinice v Čechách
ikonka Analýza možností čerpání

Co a pro koho?

Obec Martinice v Krkonoších leží na pomezí dvou turisticky velmi atraktivních lokalit – západní Krkonoše a Český ráj.

Svou lokalitou a malebným vzhledem láká mnoho turistů, kteří tudy buď procházejí či mají Martinice jako výchozí bod na jejich výlety. Tato část místní komunikace je začátkem mnoha turistických stezek a nebyla v nejlepším stavu. Zastupitelstvo chtělo svým návštěvníkům zpříjemnit jejich pobyt a pohyb po obci, proto se rozhodlo komunikace opravit.

Díky spolupráci s námi získali projektovou dokumentaci, 70 % z celkových nákladů akce a dodavatele stavebních prací. Nyní se návštěvníci i obyvatelé obce těší nové a bezpečné silnici.

Kolik jsme získali?

Pro obec Martinice jsme získali dotaci ve výši 972 169 Kč, a to z programu Ministerstva pro místní rozvoj – 11782 – Podpora rozvoje regionů 2019+.

Doba trvání

Celková doba naší spolupráce byla 12 měsíců, od únoru 2019 až do února 2021. Za tuto dobu jsme vytvořili projektovou dokumentaci komunikací, podali úspěšnou žádost o dotaci a zajistili administraci veřejné zakázky.

Co dál

Zaujal vás projekt? Neváhejte se nám ozvat! Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci nebo nám rovnou zavolejte na 605 283 808 a zeptejte se na všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás!

Přejít na kontaktní formulář

Prohlédněte si více

Další realizace