Oprava místní komunikace

naše hotové projekty

Martinice v Čechách
ikonka Analýza možností čerpání

Silnice v turistickém centru

Obec Martinice v Krkonoších svou lokalitou a malebným vzhledem láká mnoho turistů, kteří tudy buď procházejí, nebo využijí Martinice jako výchozí bod pro výlet. Místní komunikace je začátkem mnoha turistických stezek a nebyla v nejlepším stavu, proto se zastupitelstvo rozhodlo pro opravu, a to ve spolupráci s námi.

Vytvořili jsme projektovou dokumentaci a další potřebné dokumenty a pečlivě zpracovali žádost o dotaci. Výsledkem bylo získání 70 % z celkových nákladů akce. Pro obec jsme následně zajistili také administraci veřejné zakázky. Teď už návštěvníci i místní obyvatelé pohodlně využívají novou a bezpečnou silnici.

Dotace v číslech

Pro obec Martinice jsme získali dotaci ve výši 972 169 Kč.

Naše spolupráce trvala od února 2019 až do února 2021. Za tuto dobu jsme vytvořili projektovou dokumentaci komunikací, podali úspěšnou žádost o dotaci a zajistili administraci veřejné zakázky.

Co dál

Zaujal vás projekt? Neváhejte se nám ozvat s jakýmkoliv dotazem k vašim záměrům, dotacím nebo související administrativě! Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci a probereme všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás.

Přejít na kontaktní formulář

Prohlédněte si více

Další realizace