Podzemní parkovací dům

naše hotové projekty

ikonka Analýza možností čerpání

Kvůli neúnosné situaci s parkovacími plochami se obec rozhodla požádat o dotaci a vybudovat bezbariérový podzemní parkovací dům s napojením na veřejnou a dopravní infrastrukturu. Pustili jsme se do práce a výsledkem je velkorysá finanční podpora, díky které odpadnou problémy s parkováním osobních aut na celé řadě nevhodných míst způsobující zvýšené riziko pro všechny účastníky provozu.

Dotace v číslech

Výše dotace: 75 000 000 Kč

Jak hodnotí spolupráci klient

„Se službami Vaší společnosti jsme spokojeni, všechno běželo podle našeho očekávání a kladně hodnotíme především vstřícnou komunikaci a hlídání termínů. Jsme rádi, že se podařilo získat finanční prostředky na náš projekt Parkovacího domu a těšíme se na další spolupráci,“ zhodnotil naši práci pan starosta Roman Hrdlic.

Co dál

Až do 26. 4. je možné podávat žádosti do výzev IROP. Této oblasti se intenzivně věnujeme a spolupracujeme s klienty na přípravě potřebných podkladů.

Neváhejte se také ozvat, rádi vám pomůžeme nejen s podáním žádosti, ale i s projektovou přípravou a dalšími kroky administrace dotace. Dejte nám vědět o svých plánech a při bezplatné konzultaci probereme detaily.
Přejít na kontaktní stránku.

Prohlédněte si více

Další realizace