Povrch komunikací

naše hotové projekty

ikonka Analýza možností čerpání

Příběh komunikací ve Velké Skrovnici

V obci Velká Skrovnice bylo třeba obnovit povrch místních komunikací, a to konkrétně 14 úseků (předmětem žádosti o dotaci bylo 12 z nich, úseky označené čísly 1 a 5 byly vyjmuty z uznatelných nákladů a obec je realizovala na vlastní náklady). Jednalo se o výměru povrchů o celkové délce 1 165 metrů. Povrchy vozovek byly v havarijním stavu, na komunikacích se vyskytovaly prohlubně, výmoly, výtluky a nerovnosti. Tyto úseky se rozsypávaly a jejich částečky se při nepříznivém počasí dostávaly do okolí mimo komunikaci a do kanalizace. Pro obyvatele bylo motorové a pěší využití nebezpečné, přitom jde o důležité dopravní spojky. Není tedy divu, že oprava znamenala pro místní i projíždějící z okolních vesnic znatelné zvýšení spokojenosti.

Projekt v číslech

Výše dotace MMR: 3 026 741 Kč
Celkové náklady: 4 412 564 Kč
Vlastní zdroje: 1 385 823 Kč

Slova pana starosty

Když jsme se zeptali pana starosty Velké Skrovnice, jak byl s námi spokojený, dostali jsme odpověď: „Cena odpovídala kvalitě a spolupráce splnila naše očekávání. Ze začátku se sice měnili lidé a nová paní nevěděla o podkladech, že už je máte. Ale rozhodně to nebylo nic zásadního. Určitě jsme byli spokojeni.“

Co dál

Zaujal vás projekt? Neváhejte se nám ozvat! Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci nebo nám rovnou zavolejte na 605 283 808 a zeptejte se na všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás!

Přejít na kontaktní formulář

Prohlédněte si více

Další realizace