Rekonstrukce hasičské zbrojnice

naše hotové projekty

ikonka Analýza možností čerpání

Co a pro koho?

Jeden z hlavních milníků přišel v roce 1934, kdy obec zachvátil obrovský požár. Toto neštěstí posílilo hasičkou tradici v Charvatcích a vznikl sbor se silnými kořeny.

Na začátku naší spolupráce s obcí v roce 2020 byla přes sto let stará hasičská zbrojnice, nevyhovující současným podmínkám ani trendům. Rozhodnutí zastupitelstva o její rekonstrukci bylo výzvou i pro nás.

Součástí projektu nové zbrojnice, která byla částečně postavena z původních zachovalých materiálů, bylo i vybudování celé návsi určené pro komunitní akce. Na návsi nyní stojí obecní úřad, mateřská školka, kterou zastupitelstvo plánovalo přes 8 let, a reprezentativní hasičská zbrojnice s majestátní věží.

Dotace v číslech

Dotaci se nám podařilo získat v plné požadované výši, tedy 6 090 690 Kč.

Naše spolupráce trvala 10 měsíců. V tomto období jsme pro obec Charvatce zajistili kompletní projektovou dokumentaci, vypracovali a podali úspěšnou žádost o dotaci a zajistili následnou administraci veřejné zakázky.

Co dál

Zaujal vás projekt? Neváhejte se nám ozvat! Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci nebo nám rovnou zavolejte na 605 283 808 a zeptejte se na všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás!

Přejít na kontaktní formulář

Prohlédněte si více

Další realizace