Rekonstrukce hasičské zbrojnice

naše hotové projekty

ikonka Analýza možností čerpání

Co a pro koho?

Hasičská tradice v obci Charvatce je hluboce zakořeněná. Jedním z hlavních milníků nastal v roce 1934, kdy obec zachvátil obrovský požár.

Toto neštěstí však posílilo hasičkou tradici v Charvatcích a vznikl zde soubor se silnými kořeny. Původní zbrojnice byla přes sto let stará a nevyhovovala současným podmínkám ani trendům. Proto se zastupitelstvo rozhodlo pro její rekonstrukci.

Součástí projektu nové zbrojnice, která byla částečně postavena z původních zachovalých materiálů, bylo i vybudování celé návsi určené pro komunitní akce. Na návsi nyní stojí obecní úřad, mateřská školka, kterou zastupitelstvo plánovalo přes 8 let, a krásná hasičská zbrojnice s majestátní věží.

Kolik jsme získali?

Získaná dotace byla připsána v plné požadované výši, a to je 6 090 690 Kč. Projekt financoval program Ministerstva pro místní rozvoj – Podpora rozvoje regionů 2019+.

Doba trvání

Doba celé naší spolupráce trvala 10 měsíců, od dubna 2020 do února 2021.

V tomto období jsme pro obec Charvatce zajistili kompletní projektovou dokumentaci, vypracovali a podali úspěšnou žádost o dotaci a zajistili následnou administraci veřejné zakázky.

Co dál

Zaujal vás projekt? Neváhejte se nám ozvat! Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci nebo nám rovnou zavolejte na 605 283 808 a zeptejte se na všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás!

Přejít na kontaktní formulář

Prohlédněte si více

Další realizace