Zbrusu nové sportoviště

naše hotové projekty

ikonka Analýza možností čerpání

Co a pro koho

Záměrem Tenisového klubu Melechov bylo vybudovat v Ledči nad Sázavou úplně nové víceúčelové sportovní zařízení, kde bude dovednostní ledové kluziště a prostory pro další různorodé sportovní aktivity, jako jsou bojové sporty, fitness nebo aerobic. A to včetně technického, hygienického a společenského zázemí. To se díky získané dotaci podařilo.

Moderní areál slouží především dětem a mládeži. Už v minulosti klub využíval přírodní kluziště, které svépomocí udržoval. Teď pod vedením kvalifikovaných osob organizuje dovednostní tréninky na ledě a nabízí je široké mládežnické veřejnosti. Kluziště využívají hokejové kluby HC Světlá nad Sázavou a Jiskra Humpolec a led i ostatní prostory jsou pronajímány dalším sportovním klubům i jednotlivcům. Pro snadnější organizaci má areál vlastní harmonogram a obsazenost je vždy aktualizována.

Veškeré prostory jsou bezbariérově přístupné.

Sportoviště v číslech

Výše dotace: 26 864 890 Kč
Vlastní zdroje: 11 513 525 Kč
Náklady celkem: 38 378 415 Kč

Co říká náš klient

„Spolupráce skvělá, jsem maximálně spokojený, doporučuji vás dál,“ vyjádřil se ke spolupráci s námi Jaroslav Smejkal z Tenisového klubu Melechov.

Co dál

V tuto chvíli zpracováváme žádosti do výzvy Regiony 23, která byla vyhlášena Národní sportovní agenturou. Žádosti je možné podávat od 1. do 31. 10. a získané prostředky bude možné použít na sportovní infrastrukturu, a to ať už jde o budování nových zařízení nebo modernizaci stávajících. Více informací najdete tady.

Neváhejte se na nás obrátit se svým záměrem, nápadem nebo dotazem. Při bezplatné konzultaci probereme potřebné detaily.
kontaktní formulář
informační linka: +420 605 283 808

Prohlédněte si více

Další realizace