Zbrusu nové sportoviště

naše hotové projekty

ikonka Analýza možností čerpání

Co a pro koho

Záměrem Tenisového klubu Melechov bylo vybudovat v Ledči nad Sázavou úplně nové víceúčelové sportovní zařízení, kde bude dovednostní ledové kluziště a prostory pro další různorodé sportovní aktivity, jako jsou bojové sporty, fitness nebo aerobic. A to včetně technického, hygienického a společenského zázemí. To se díky získané dotaci podařilo.

Moderní areál slouží především dětem a mládeži. Už v minulosti klub využíval přírodní kluziště, které svépomocí udržoval. Teď pod vedením kvalifikovaných osob organizuje dovednostní tréninky na ledě a nabízí je široké mládežnické veřejnosti. Kluziště využívají hokejové kluby HC Světlá nad Sázavou a Jiskra Humpolec a led i ostatní prostory jsou pronajímány dalším sportovním klubům i jednotlivcům. Pro snadnější organizaci má areál vlastní harmonogram a obsazenost je vždy aktualizována.

Veškeré prostory jsou bezbariérově přístupné.

Sportoviště v číslech

Výše dotace: 26 864 890 Kč
Vlastní zdroje: 11 513 525 Kč
Náklady celkem: 38 378 415 Kč

Co říká náš klient

„Spolupráce skvělá, jsem maximálně spokojený, doporučuji vás dál,“ vyjádřil se ke spolupráci s námi Jaroslav Smejkal z Tenisového klubu Melechov.

Co dál

Zaujal vás projekt? Neváhejte se nám ozvat s jakýmkoliv dotazem k vašim záměrům, dotacím nebo související administrativě! Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci a probereme všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás.

Přejít na kontaktní formulář

Prohlédněte si více

Další realizace