Zbrusu nové sportoviště

naše hotové projekty

ikonka Analýza možností čerpání

Co a pro koho

Záměrem Tenisového klubu Melechov je vybudovat v Ledči nad Sázavou úplně nové víceúčelové sportovní zařízení, kde bude dovednostní ledové kluziště a prostory pro další různorodé sportovní aktivity, jako jsou bojové sporty, fitness nebo aerobic. A to včetně technického, hygienického a společenského zázemí. Veškeré prostory budou bezbariérově přístupné.

Moderní areál by měl sloužit především dětem a mládeži. Už v minulosti klub využíval přírodní kluziště, které svépomocí udržoval. Teď bude pod vedením kvalifikovaných osob organizovat dovednostní tréninky na ledě a nabízet je široké mládežnické veřejnosti. Kluziště budou využívat hokejové kluby HC Světlá nad Sázavou a Jiskra Humpolec. Počítá se s pronájmem ledu i dalších prostor sportovním klubům i jednotlivcům. Pro snadnější organizaci bude mít areál vlastní harmonogram a obsazenost bude vždy aktualizována.

Sportoviště v číslech

Výše dotace: 26 864 890 Kč
Vlastní zdroje: 11 513 525 Kč
Náklady celkem: 38 378 415 Kč

Co říká náš klient

„Spolupráce skvělá, jsem maximálně spokojený, doporučuji vás dál,“ vyjádřil se ke spolupráci s námi Jaroslav Smejkal z Tenisového klubu Melechov.

Co dál

Výzvy Regiony 22, v rámci kterých je možné žádat o dotaci právě na výstavbu nových sportovišť, ale i na jejich technické zhodnocení (rekonstrukce a modernizace), jsou vyhlášeny (tady je výzva pro ÚSC, tady pro TJ/SK). Neváhejte se na nás obrátit se svým záměrem, abychom stihli všechno včas připravit. Při bezplatné konzultaci probereme potřebné detaily i nejasnosti.
kontaktní formulář
informační linka: +420 605 283 808

Prohlédněte si více

Další realizace